درباره ما


شرکت صداقت گستر شریف ازتاریخ 1392 تابه امروز توانسته با ارائه خدمات در زمینه ساخت برنامه های کاربردی ،طراحی سایت ، نصب وراه اندلزی سیستم های حفاظتی ودوربین مداربسته ،شبکه های کامپیوتر ،سیستم هوشمندسازی ساختمان ، سخت افزار کامپیوترو مدیریت پروژه فعالیت گسترده داشته باشد.

این شرکت با استعانت از خداوند متعال دانش و توان متخصصان از جمله مهندسین برق ،مخابرات ،فناوری اطلاعات (IT) ،صنایع و مدیریت را به خدمت گرفته تا بتواند خدمات خود را در عرصه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات فراگیر کند.

صداقت گستر شریف در نظر دارد که برای پیشرفت اقتصادی ،فرهنگی و علمی جامعه واشتغال زایی و کار آفرینی با شرکت ها و ارگان های دیگر هم گام باشد.

بیانیه (Mission)

ما به عنوان یک شرکت پویا با پشتوانه تجربه و دانش فنی در زمینه تامین قطعات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات اعم از دوربین مدار بسته ، شبکه ، دزدگیر ، خانه هوشمند و یا به صورت ترکیبی مطابق با الزامات مشتریان و استانداردهای سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور با کیفیت مطلوب وقیمت رقابتی فعالیت می نماییم .

چشم انداز (Vision)

مادر نظر داریم در سال 1398 به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه تامین و ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات با شناسایی، مطالعه و الگو قرار دادن قابلیت های شرکت های برتر و توسعه زیر ساخت لازم برای رسیدن به قابلیت های کلاس جهانی و سرآمدی در حوزه تجارت الکترونیک دست یابیم تا با ارائه بهترین خدمات در نهایت به هدف خود که رضایتمندی مشتری ، حفظ ارزش های انسانی ، ایجاد امنیت ، کار آفرینی برای نسل آینده و در آمد سالم است نایل شویم .

ارزش ها

رضایت مشتری – حفظ ارزش های انسانی – ایجاد امنیت – کار آفرینی – حفظ وحدت – حفظ آرامش – بهبود سلامتی – نسل آینده درآمد سالم – صداقت